KONTAKT NISO

I NISO jobber vi hver eneste dag for å forbedre din hverdag som idrettsutøver. Vi jobber med blant annet karriereveiledning, utdanning, avtaleforhandlinger, tvisteløsning, Gi rasisme rødt kort-kampanjen og mye annet som berører en idrettsutøvers hverdag.
KONTAKT NISO

NISO, Torggata 12, 0181 Oslo

niso@niso.no
Tlf: 982 60 590

Vi holder til på Youngstorget - sentralt plassert i Oslo sentrum

NISOs stab
Kristine Bøe

Administrasjonskoordinator

Telefon: 924 17 152

E-post: kristine@niso.no

Joachim Walltin

Forbundsleder

Telefon: 982 65 102

E-post: joachim@niso.no

Prosjektleder

Peter Werni

Telefon: 971 45 083

E-post: peter@niso.no

Kommunikasjonsrådgiver

Thomas Kristensen

Telefon: 986 99 100

E-post: thomas@niso.no

Eirik Monsen

Advokat

Telefon: 932 00 666

E-post: eirik@niso.no

Madiou Konate

Foreign Player Advisor

Telefon: 922 66 902

E-post: madiou@niso.no

Charlotte Mæland

Informasjonsmedarbeider

Telefon: 977 14 818

E-post: charlotte@niso.no

NISOs styre
Forbundsleder: Joachim Walltin
Nestleder: Erlend Hanstveit
Styremedlemmer: Tore Reginiussen, Cathrine Dekkerhus, Karoline D. Breivang, Steffen Stegavik, Niklas Roest,
Magnus Moan, Kristine Bøe
Varamedlemmer: Tom Høgli, Amanda Kurtovic, Jesper Hoel, Ingrid Moe Wold, Maren Lundby