top of page

KONTAKT NISO

I NISO jobber vi hver eneste dag for å forbedre din hverdag som idrettsutøver. Vi jobber med blant annet karriereveiledning, utdanning, avtaleforhandlinger, tvisteløsning, Gi rasisme rødt kort-kampanjen og mye annet som berører en idrettsutøvers hverdag.
KONTAKT NISO

NISO, Torggata 12, 0181 Oslo

niso@niso.no
Tlf: 982 60 590

Vi holder til på Youngstorget - sentralt plassert i Oslo sentrum

@niso_sport

FB.png
IG.png
Twitter.png
NISO-TEAMET
Kristoffer Vatshaug 
Forbundsleder 

Telefon: 476 44 400

E-post: kristoffer.vatshaug@niso.no

IMG_3813.jpg
Profilbilde Kristine Bøe.PNG
Kristine Bøe
Administrasjonskoordinator

Telefon: 924 17 152

E-post: kristine@niso.no

IMG_3287.jpg
Thomas Kristensen
Kommunikasjonsansvarlig

Telefon: 986 99 100

E-post: thomas@niso.no

PW_FIFPro.jpg
Peter Werni
Prosjektleder

Telefon: 971 45 083

E-post: peter@niso.no

Profilbilde Line.jpg
Line Ottersen Dahlberg
Advokat, LO-advokatene

Telefon: 900 60 351

E-post: line.ottersen.dahlberg@lo.no

3cc6f3_55e48631b98c47fa86736303a5d46f39~
Eirik Monsen
Samarbeidende advokat

Telefon: 932 00 666

E-post: eirik@advokatmonsen.no

IMG_4909.JPG
Karianne Stensen Gulliksen
Leder / rådgiver IKS
Telefon: 470 41 140
E-post:
karianne.gulliksen@ihs.no
NISOs styre
Forbundsleder: Kristoffer Paulsen Vatshaug
Nestleder: Karoline D. Breivang
Styremedlemmer: Mushaga Bakenga, Cathrine Dekkerhus, Gøran Johannessen, Niklas Roest,
Maren Lundby, Kristine Bøe (ansattrepresentant)
Varamedlemmer: Tore Reginiussen, Amanda Kurtovic,
Ingrid Moe Wold, Eivind Vold, Andreas Stene
bottom of page